Lifting Falą Radiową RF

Fale radiowe RF to jedna z najskuteczniejszych metod uzyskania bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Włókna kolagenowe pod wpływem fali radiowej o wysokiej częstotliwości obkurczają się i skręcają, dzięki czemu skóra napina się i ujędrnia. Ponadto fale radiowe silnie pobudzają wytwarzanie kolagenu i elastyny w skórze, co dodatkowo przyczynia się do odnowy i zwiększenia jej gęstości. Ogromną zaletą tego zabiegu jest fakt, że zagęszczona skóra wolniej się starzeje, dlatego jest idealnym sposobem na zahamowanie procesów starzenia.

Fale radiowe RF zalicza się do zabiegów przyjemnych i relaksujących. Można je wykonywać niezależnie od pory roku i stopnia opalenia skóry.

Wykonujemy dwa rodzaje bezinwazyjnych fal radiowych bezigłowych:

1. Fala radiowa bipolarna – głowica wyposażona w dwie elektrody, między którymi przepływa prąd. Zabieg wykonywany na żelu, który zapobiega przegrzaniu skóry. Kolistymi ruchami masujemy całą powierzchnię twarzy, szyi oraz okolicę oka. Parametry dopasowywane są podczas zabiegu do indywidualnych odczuć.

2.Fala radiowa frakcyjna – końcówki głowicy w postaci 'grzebyczków’ zakończone są mikro elektrodami, co pozwala na głębszą i bardziej równomierną penetrację w głąb skóry. Tak skonstruowana głowica umożliwia frakcjonowanie skóry, bez jej poparzenia, które zmusza ją do głębokiej odnowy, uaktywniając wszystkie procesy naprawcze. Zabieg wykonujemy na specjalnym kremie bogatym w kwas hialuronowy, oraz substancje odżywcze.

Decydując się na zabiegi z wykorzystaniem tej technologii należy pamiętać, że efekty pojawiają się stopniowo, ponieważ proces przebudowy kolagenu wymaga czasu. Ostatecznych efektów należy się spodziewać po ok. 5 – 8 tygodniach od pierwszego zabiegu.

Opadający owal twarzy

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Cennik

Cena zabiegu RF na twarz i szyję to 200 zł.

(Możliwa dopłata do dekoltu 50 zł)

Cena zabiegu RF frakcyjnego na twarz i szyję to 300 zł.

(Możliwa dopłata do dekoltu 100 zł)

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44