Radiofrekwencja Mikroigłowa RF

Innowacyjna Radiofrekwencja (RF) Igłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

Fala radiowa mikroigłowa to przykład działania sił synergii, czyli połączenia różnych rodzajów terapii podczas jednego rodzaju zabiegu w celu osiągnięcia wielokrotnie lepszych efektów, niż gdyby stosować je oddzielnie.

Zabieg ten to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej. Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny, przez co skóra uzyskuje jędrność i blask.

Fala radiowa igłowa to jedna z najnowocześniejszych metod terapeutycznych w medycynie estetycznej. Nasza klinika posiada duże doświadczenie w terapiach za jej pomocą. Wykonaliśmy do tej pory ponad 1000 zabiegów na różne wskazania estetyczne, wypracowaliśmy skuteczne i autorskie metody terapeutyczne m.in. w liftingu twarzy i ciała, leczeniu rozstępów i blizn.

Opadający owal twarzy

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Zobacz wideo:

Odtwórz wideo

Cennik

Koszt zabiegu na twarz i szyję, lub dowolną partię ciała to 1100 zł.

Przy wykonaniu min dwóch partii podczas jednej wizyty, każda kolejna to 50 % ceny, czyli 550 zł.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44