Liporadiologia

Liporadiologia to nasza broń numer 1 w walce z cellulitem i nadmiernie nagromadzona tkanką tłuszczową na całym ciele (ramiona, brzuch, boczki, uda, pośladki, plecy).

Podczas zabiegu działamy głowicą wyposażoną w elektronicznie sterowane rolki połączone z fala radiową i promieniowaniem IR. Liporadiologia ma na celu przyspieszenie wydalenia upłynnionego tłuszczu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza krążenie krwi oraz limfy, wspomaga usuwanie toksyn. Dzięki zastosowanym w głowicy falom radiowym , rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany struktur białkowo- kolagenowych, pobudzana jest synteza nowych włókien kolagenu co zapewnia nam efekt likwidacji wiotkości skóry np. po porodzie czy odchudzaniu. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta i gładka. Dodatkowo w głowicy zastosowany jest również masaż, który przygotowuje tkankę na przyjęcie dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo, zmniejsza napięcie mięśni, działa przeciwbólowo, wzmaga przemianę materii. Wszystkie trzy technologie umieszczone w jednej głowicy maksymalnie potęgują pozytywny efekt zabiegu co przekłada się na zadowolenie klienta z osiągniętego rezultatu zabiegu.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem i dokonujemy diagnozy skóry. Analizujemy i doradzamy pielęgnację co pozwoli nam osiągnąć lepsze efekty zabiegu. Zabieg wykonujemy nakładając bardzo cienką warstwę oliwki, dobieramy odpowiednią głowicę, parametry i przystępujemy do zabiegu .

Po zabiegu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra przez około godzinę po zabiegu może być jedynie lekko zaróżowiona, dość mocno rozgrzana, ale już kilkadziesiąt minut po zabiegu nie ma przeciwwskazań do kąpieli i ekspozycji słonecznej.. Idealny zabieg powinien być wspomagany przez zdrową dietę i aktywność fizyczną. Podczas całej kuracji należy pić ok. 2 litry wody na dobę.

Nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Cennik

Czas trwania zabiegu na jeden obszar zabiegowy to 40 minut.

Koszt jednego zabiegu – 300 zł

Pakiet 10 zabiegów 1800 zł

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44