Masaż KOBIDO

Japońska technika masażu twarzy, która jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. jest on często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy.

Poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działających na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywnia nerwy, a tym samym zwiększa przepływ energii na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu. Celem jest praca na praca na punktach akupresurowych.

Masaż ten jest alternatywą dla wszystkich, którzy boją się igieł, nie mogą, bądź nie chcą poddać się chirurgicznemu liftingowi twarzy. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu w celu jego pogłębienia oraz utrzymania sugerowane jest powtórzenie masażu raz w tygodniu.

Masaż Kobido składa się z kilku etapów, które polegają na szybkich i intensywnych ruchach. Założeniem masażu jest pobudzenie poszczególnych obszarów na twarzy. Pierwszy etap zabiegu ma na celu zniwelowanie wszelkich napięć mięśniowych, co pomaga wygładzić drobne zmarszczki mimiczne. Następnym etapem jest relaksacja, która pozwala rozluźnić mięśnie napięte na skutek zgromadzonych w ciele emocji. Masaż Kobido pobudza krążenie, co poprawia koloryt skóry twarzy. Szybkie ruchy ręki pobudzają także przepływ limfy, a to skutkuje zmniejszeniem opuchlizny i cieni pod oczami.

Główna część masażu to etap liftingujący. Na początku może pojawić się uczucie na pograniczu dyskomfortu, ponieważ skóra jest podbierana i delikatnie podszczypywana palcami. Naskórek się rozgrzewa przez zwiększony przepływ krwi, a skóra się unosi.

Japoński lifting twarzy daje nie tylko widoczne rezultaty, ale ma także pozytywne efekty zdrowotne. Masaż zmniejsza uczucie stresu, pozwala się odprężyć i zrelaksować. Lifting twarzy nie tylko unosi skórę, ale także koryguje zmiany powstałe na skutek bruksizmu i zmniejsza sztywność mięśni twarzy. Dobrze wykonany masaż pozwala pozbyć się uciążliwych bólów głowy.

Opadający owal twarzy

Efekty zabiegu

Przeciwwskazania:

portrait-serious-young-girl-with-long-brunette-hair-standing-yellow-wall-showing-stop-gesture

Cennik

Czas trwania zabiegu: 90 min

Koszt 350 PLN

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Czekamy na Twój telefon pod nr 42 239 44 44